Zaloguj się Wyloguj się
Strona główna
Matimpex

Ponad 20 lat doświadczeń i miano jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce to gwarancja najwyższej jakości naszej oferty i wyjątkowo profesjonalnego podejścia do każdego Klienta!

Już od 1989 roku organizujemy wycieczki i wakacje w całej Europie. Tysiące wypoczętych i zadowolonych Klientów świadczą najlepiej o znakomitych efektach naszej pracy. Potwierdzają je również przyznane nam nagrody – certyfikaty "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce". Nagrody te są dla nas szczególnie ważne, ponieważ są przyznawane dzięki uznaniu konsumentów. Obecnie współpracujemy z zespołem najlepszych pilotów i nieustannie staramy się doskonalić naszą ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów.  

 
Pełna oferta naszego biura podróży dostępna jest w wydawanym raz w roku katalogu oraz na stronie internetowej www.matimpex.pl. Każdego roku organizujemy również kilkadziesiąt wycieczek dla grup na specjalne zamówienia, przygotowanych według ciekawych programów, ze świadczeniami ściśle dostosowanymi do oczekiwań Klientów.

Od początku swojej działalności organizujemy wycieczki autokarowe na południe Europy. Szczególną popularnością cieszą się wycieczki do Włoch, podczas których można zwiedzić najpiękniejsze włoskie miasta – wycieczka Włochy Autokarem 7 dni jest już niemal legendą! Od kilku lat proponujemy również wydłużony program zwiedzania Włoch oraz wycieczkę do Rzymu i Toskanii. Od 2011 roku dużym zainteresowaniem cieszy się również zwiedzanie Chorwacji.
W 2002 roku nasze biuro zostało uhonorowane znakiem "Dobre, bo polskie" za "organizację i prowadzenie wycieczek po Europie Południowej", a nowe wycieczki już spotkały się z przychylnością Uczestników.

Od 2004 roku naszą specjalnością są weekendy lotnicze w najpiękniejszych miejscach w Europie. Barcelona, Londyn, Lizbona, Paryż, Rzym, Madryt, a od tego roku także Wenecja, Istambuł i Sankt Petersburg – ciągle rozszerzamy listę o kolejne europejskie destynacje.

 

Partnerzy serwisu
Strona głównaO nasKontaktZadaj pytanie
Realizacja i partner serwisu KSI Media
Dołącz do nas:
MatimpexSmall PlanetTouroperatorOrganizator TurystykiPolish Tour Operators AssociationOrganizacja pracodawcówImprezy urlopy przelotyRejsy czarteroweZwiedzanieSamolotemAutobusem