Zaloguj się Wyloguj się
Strona główna
Nowi członkowie PZOT
W ostatnich dniach dołączyli do nas: 

Biuro Podróży SELVA TOUR to touroperator posiadający doświadczenie w organizowaniu wyjazdów indywidualnych i grupowych. Możemy zaproponować wyjazdy dalekie jak i bliskie, w Polsce i za granicą, wycieczki, wczasy, obozy, kolonie, autokarem, samolotem, na dojazd własny…

Gwarancją udanych imprez jest zaangażowanie Naszego zespołu w każde zlecenie, jakie otrzymujemy do realizacji oraz znajomość potrzeb Klienta i dobór odpowiednich świadczeń składających się na poszczególne imprezy począwszy od bazy hotelowej, transportu oraz kadry opiekunów, pilotów i przewodników.VACANCESELECT TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH W EUROPIE SPECJALISTÓW W DZIEDZINIE RODZINNYCH WAKACJI NA CAMPINGACH I PARKACH WAKACYJNYCH. W ofercie posiadamy ogromną liczbę ponad 700 rodzinnych campingów i parków wakacyjnych, zlokalizowanych w 16 najatrakcyjniejszych turystycznie krajach Europy. Nasza historia to ponad 30-lat doświadczenia. Oferujemy starannie wyselekcjonowane pod względem jakości i lokalizacji, domki campingowe, namioty i apartamenty na najlepszych campingach w niemal całej Europie. Organizacja wspaniałych, rodzinnych wakacji to nasza pasja. Naszym celem jest wysoka jakość wypoczynku i satysfakcja klientów. Vacanceselect jest właścicielem takich marek jak Selectcamp, Camp2relax czy Tendi.
Wakacje z nami to gwarancja solidności i udanego wypoczynku. Niezależnie od tego, czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.vacanceselect.com/pl W razie pytań zadzwoń lub napisz: Telefon: 17 787 61 05 e-mail: info@vacanceselect.plWakacje.pl – polski portal turystyczny, funkcjonujący jako porównywarka i platforma sprzedażowa ofert ponad 100 biur podróży. Największy multiagent w branży zorganizowanej turystyki wyjazdowej, działający na rynku od 1999 roku jako pionier e-turystyki w Polsce. Szerokie i kompleksowe portfolio produktowe tworzą oferty zorganizowanych wyjazdów zagranicznych i krajowych, bilety lotnicze, ubezpieczenia podróżne, parkingi przy lotniskach i bony turystyczne. Z oferty Wakacje.pl skorzystało ponad milion klientów. Firma prowadzi działalność w trzech kanałach dystrybucji: przez Internet, call center i w stacjonarnych salonach sprzedaży.
Od 2010 roku sieć Wakacje.pl tworzą 2 salony własne i ponad 90 salonów franczyzowych. Wakacje.pl to również unikalna i największa baza polskojęzycznych opinii o hotelach i kierunkach, a także największe turystyczne forum dyskusyjne. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników w centrali w Gdańsku, będąc tym samym największym na Pomorzu pracodawcą w branży turystycznej. Marka Wakacje.pl zdobywa wyróżnienia konsumenckie oraz branżowe, w tym Złoty Laur Konsumenta w latach 2014 – 2016. Wakacje.pl to flagowa marka spółki Enovatis S.A. z siedzibą w Gdańsku, od 2016 roku należącej w całości do Grupy Wirtualna Polska. Portfolio spółki tworzą również m.in. marki EasyGo.pl i Lecimy.pl.
 
   

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej . Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych 57 i 58 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.Spółka akcyjna - Organizowanie imprez turystycznych na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż transport lotniczy w ramach przewozu czarterowego - Specjalizacja - kraje Azji
 
Tourasia jest jednym z niewielu Szwajcarskich touroperatorów, nadal niezależnych i prowadzony przez właścicieli. Zespół tourasia składa się z wielu osób tworzących tę firmę od samego początku. Bez wątpienia można stwierdzić, że jest to biuro wiodące pod względem doświadczenia i praktyki wyjazdów do Azji, nie tylko na terenie Szwajcarii i Niemiec ale także we wszystkich krajach Europy. W 2016 roku tourasia podjęła decyzję o wejściu także na polski rynek. Dzięki temu wszyscy klienci z Polski, mogą korzystać z doświadczenia naszych specjalistów. Oferujemy ponad 1000 różnych modułów podróży, skonstruowanych tak, aby mogli Państwo stworzyć wymarzony wyjazd.Biuro Podróży Rego-Bis ma swoją siedzibę w Katowicach. Już od 1993 roku istnieje na polskim rynku usług turystycznych jako touroperator specjalizujący się w organizacji wyjazdów dla młodzieży (obozy młodzieżowe), osób dorosłych (wczasy, wycieczki objazdowe, imprezy integracyjne, inne za zamówienie).
Do głównych kierunków biura należą: Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Macedonia, Włochy. Obsługuje sektor wyjazdów zagranicznych jak i krajowych, autokarowych i lotniczych oraz na dojazd własny.
Dewizą biura jest dobra jakość za rozsądną cenę. Doświadczenie jakie pozyskało na przestrzeni ostatnich lat gwarantuje rzetelność wykonania usługi na co składa się pozycja wśród partnerów za granicą dzięki długoletniej współpracy. Biuro jest w stanie sprostać coraz bardziej wymagającym Klientom pod względem jakości, ceny imprezy, bezpieczeństwa przejazdu, bazy hotelowej, programów imprez oraz profesjonalnej obsługi.
Bagaż doświadczeń daje pewność udanego i spokojnego wypoczynku.


Od 2006 roku zajmujemy się profesjonalnym organizowaniem wyjazdów do najlepszych ośrodków w Alpach. Naszym największym osiągnięciem jest bardzo duży odsetek \\\"powrotów\\\" uczestników na nasze campy w kolejnych sezonach i wynikające z tego Wasze zaufanie do nas. Najważniejszym elementem naszej działalności jest zapewnienie naszym uczestnikom maksimum zadowolenia ze spędzonego z nami czasu. Jesteśmy wzorem do naśladowania dla innych organizatorów. W 2010r. jako pierwsi połączyliśmy, zimowy camp z występami topowych polskich artystów live, co wyznaczyło nowe standardy dla tego typu imprez. Z każdym sezonem podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej, aby zapewnić naszym uczestnikom jak najwięcej frajdy. •
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i dobrze znanymi nam kontrahentami i ośrodkami zagranicznymi. • Korzystamy z usług największych i najlepszych polskich przewoźników. • Posiadamy wszelkie wymagane prawem dokumenty do prowadzenia naszej działalności, Wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki oraz Gwarancję ubezpieczeniową. • Nasza kadra to sprawdzeni, certyfikowani instruktorzy, piloci turystyczni i zaufani animatorzy, którzy z pasją i rzetelnością wykonują powierzone im zadania.

Firma została założona 03.09.2015. TOP Touristik Sp. z o.o. to nowy polski tour operator z całkowicie niemieckim kapitałem. W ofercie biura dominuje Dubaj, poza nim znajdują się tam również takie egzotyczne kierunki, jak Tajlandia, Mauritius i Hiszpania. Firma dysponuje obszerną bazą hotelową, a swoim klientom oferować będzie przeloty rejsowe, zamiast czarterowych, co ma pozytywnie wpłynąć na cenę. Oferta dostępna będzie na stronie internetowej TOP Touristik, ale firma chce skupić się na rozwijaniu sieci agencyjnej, dzięki której chce ona zbudować swoją markę.

Venice Special Travel powstał 1 stycznia 2014, firma indywidualna, zajmuje sie pośrednictwem w organizacji turystyki wyjazdowej do Włoch i Polski na zlecenie klientów, organizacja ślubow i imprez prywatnych, incentive travel i imprez firmowych, obsluga i organizacja wyjazdow targowych i podróży biznesowych do Polski i Włoch; organizacja konferencji, wyjazdów promocyjnych, kursów językowych oraz dokształcających (do Włoch).     
Onholidays Polska to nowe biuro podróży na polskim rynku założone przez specjalistów z branży turystycznej. Znajomość rynku, preferencji turystycznych Polaków oraz innowacyjne podejście do organizacji zagranicznej turystyki wyjazdowej zaowocowało powstaniem wyjątkowo atrakcyjnej oferty. W sezonie 2015 będzie to możliwość wypoczynku w Bułgarii, Chorwacji, Słowenii a także na greckiej wyspie Kreta, zarówno w formule z dojazdem własnym jak i z przelotem czarterowym. Dodatkowo biuro proponuje ciekawe autokarowe wycieczki objazdowe po Rumunii.
Ofertę Onholidays znaleźć można na stronie www.onholidays.pl oraz w sieci współpracujących biur podróży w całej Polsce.North Events is a communications agency specializing in promoting the Greek tourism industry in major European markets, and has been founded in 2007. The company`s most important activity is organizing the only exclusive exhibitions for Greece in Scandinavia (www.panoramagreece.com), and now also for Poland.
GRECKA PANORAMA. North Events works closely with both the private and the public sectors for managing campaigns, promotions, b2b and b2c roadshows, magazine editions and website portals. More company information can be found on www.north-e.com.DBF-Travel AG
Rue du Tir-au-Canon 4,
1227 Carouge GE, Szwajcaria
CoC nr: CH-660-2192912-7
VAT-numer: CHE-494.367.817 TVA     
Szef zarządu: Philippe Jörg
 
LUX-CAMP- WIODĄCY EUROPEJSKI SPECJALISTA OD WAKACJI NA CAMPINGACH WE WŁOSZECH, FRANCJI, HISZPANII, CHORWACJI, SZWAJCARII, AUSTRII.

LUX-camp oferuje zakwaterowanie na ponad 100 najlepszych campingach w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Chorwacji, Austrii, Szwajcarii, Niemczech. Każdy camping jest wyjątkowy, posiada swoje unikalne cechy i atmosferę oraz oferuje liczne udogodnienia.

Na portalu LUX-camp oferujemy ogromną liczbę zakwaterowań w domkach campingowych, przyczepach campingowych i namiotach. Jesteśmy pewni, że z nami znajdziesz odpowiednią lokalizację dla całej rodziny. Najlepsze okazje na spędzenie rodzinnych wakacji.

LUX-camp to wiodący europejski specjalista od wakacji na campingu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy bardzo prosty system rezerwacji zakwaterowania.

Nasz profesjonalny zespół sprzedaży co roku odwiedza różne campingi w celu wybrania dla Państwa miejsc o najlepszym standardzie. Konsultanci zawsze dobrze znają oferowane zakwaterowania. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z:
LUX-camp / DBF-Travel
Tel.: 022 116 81 07
E-Mail: info@lux-camp.pl
Web: www.lux-camp.pl
 Skupiamy się na kilku, ale starannie wybranych kierunkach. Robimy to bardzo skutecznie z najlepszą znajomością kraju, najlepszymi kontaktami z naszymi partnerami biznesowymi. W tym celu dysponujemy zmotywowanym zespołem z siedzibą w Niemczech - jako średniej wielkości przedsiębiorstwo z 700 pracownikami. To jest dobre dla wymagających turystów, którzy szukają nowych doświadczeń, wyjazdów studyjnych i niestandardowych doznań. Z nami mają wyjątkowo przystępne ceny usług. Można się skontaktować z nami bezpośrednio bez zbędnego pośrednictwa, bez dodatkowych opłat, przejrzycie i oczywiście skorzystać z wykwalifikowanego doradztwa. Wiele znanych firm i czasopism korzysta z  RSD jako kompetentnego organizatora podróży swoich czytelników i klientów. Również tutaj gwarantujemy od lat sprawną organizację imprez: od rezerwacji, przez niezawodne wsparcie na miejscu pobytu, do ostatniego dnia urlopu. RSD - bezpośrednia, super obsługa klienta.
Turismo de Portugal jest portugalską instytucja rządową, powiązaną z Ministerstwem Gospodarki, odpowiedzialną za promocję turystyczna Portugalii oraz za certyfikację obiektów turystycznych. Turismo de Portugal ma za zadanie tworzyć i wprowadzać w życie strategie pormocji turystycznej Portugalii, wspierać inwestycje w sektorze turystycznym, realizować programy motywacyjne oraz regulować sektor gier hazardowych w Portugalii. Turismo de Portugal ma swoje Przedstawicielstwa w 21 krajach, w tym w Polsce.
Biuro Podróży Vervinci Travel zostało zarejestrowane jako działalność Piotra Werwińskiego, który nieprzerwanie od 1997 r. pracuje w branży turystycznej przy organizacji imprez. Biuro Podróży Vervinci Travel specjalizuje się w organizacji autokarowych oraz samolotowo – autokarowych wycieczek i pielgrzymek objazdowych. Nasza domena to organizacja imprez na zlecenie, obsługujemy firmy i zakłady pracy, parafie, stowarzyszenia itp. Realizujemy imprezy zarówno po Europie, jak i w egzotyczne regiony świata. Oferujemy imprezy przygotowane pod Klienta   wg, dokładnych potrzeb i realizację z troską o detale. „Każda podróż jest ważna”. To hasło - misja naszej firmy. Dzięki niemu nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy i zadowoleniu każdego Klienta !TTG Events TTG Events sp.z.o.o. ma wieloletnie doświadczenie w organizacji międzynarodowych workshopów i eventów w branży turystycznej. W Polsce przez ostatnie 7 lat organizuje workshopy dotyczące turystyki przyjazdowej i wyjazdowej oraz akcje promocyjne dla klientów międzynarodowych, a także oferuje usługi specjalnie dopasowane do ściśle określonych indywidualnych oczekiwań klienta.
Kilka słów o www.voyageprive.com Unikatowa koncepcja, wprowadzona we Francji w 2006 roku przez specjalistów branży turystycznej i e-turystycznej. Voyageprive.com to pierwsza zamknięta i prywatna strona sprzedająca podróże po całym świecie. We Francji, Hiszpanii, Włoszech, Anglii, Brazylii, a od czerwca 2013 roku także w Polsce, ten klub on-line zgromadził 10 milionów użytkowników na całym świecie, w tym 6 milionów we Francji.


Firma MT Targi Polska SA jest jednym z wiodących w Polsce i największym na rynku warszawskim organizatorem imprez targowych.

Historia

W 2009 roku MT Targi Polska zostały wyodrębnione z Międzynarodowych Targów Polska (MT Polska), organizatora targowego istniejącego na rynku od 1993 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie, tradycja i profesjonalizm niezbędne przy organizacji imprez targowych zostały przekazane do nowej spółki MT Targi Polska. Działalność MT Polska od tej pory skupiła się na zarządzaniu obiektem
 – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, znajdującym się przy ulicy Marsa 56c w Warszawie, w którym firma MT Targi Polska organizuje imprezy targowe i wydarzenia im towarzyszące.

Działalność

MT Targi Polska organizują 7 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 1000 wystawców i 60 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się wydarzenia, które w Polsce zyskały miano najważniejszych imprez targowych. Imprezy te są również dobrze znane za granicą. Są to targi: TT Warsaw, LATO, EuroGastro, WorldHotel, EuroLab, CrimeLab, Dziedzictwo.


Firma Net Holiday Sp. z o. o. została założona w 2012 roku. Net Holiday to nowe internetowe biuro podróży na polskim rynku turystycznym. Oferujemy szeroką gamę wyjazdów: all inclusive, wyjazdy wypoczynkowe, wycieczki objazdowe, last minute. Net Holiday specjalizuje się w organizacji wypoczynku w najbardziej popularnych zagranicznych kierunkach: Egipt, Grecja, Turcja, Maroko, Tunezja, Hiszpania.
Proponujemy szeroką gamę znanych, sprawdzonych, prestiżowych hoteli w różnych kategoriach i wariantach: od najtańszego pakietu BB, HB, po renomowane hotele 5-gwiazdkowe z wyżywieniem all inclusive. Net Holiday ma w swojej ofercie zawsze realne, konkurencyjne ceny. Na bieżąco aktualizujemy promocje, na podstawie cen, jakie uzyskujemy od hoteli. Bazujemy na rzetelnych promocjach. Dzięki temu możemy elastycznie reagować i dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych.
Aby zapewnić najwyższy standard wypoczynku, współpracujemy tylko z najlepszymi, renomowanymi, stabilnymi partnerami.
Zgodnie z naszą ideą - \"U nas płacisz tylko za wakacje\" - nie prowadzimy kosztownych kampanii reklamowych. Dzięki temu przeznaczamy więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty – inwestujemy w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę Klienta podczas wyjazdów.Unique Moments Sp. z o.o. zostało założone w 2007 roku we Wrocławiu. Biuro ma w swojej ofercie głównie oferty wyjazdów egzotycznych (Bali, Indonezja, Malediwy, Seszele i Mauritius).  

 

Biuro podróży "STEJA" jest organizatorem imprez turystycznych, działającym na polskim rynku od 1990 roku. Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną już przez drugie pokolenie. Przez ostatnie lata wyspecjalizowaliśmy się w organizacji obozów młodzieżowych, w których to staliśmy się jednym z czołowych organizatorów w kraju, co zaowocowało czterokrotnym z rzędu otrzymaniem prestiżowego tytułu "Lider Polskiej Turystyki" w kategorii "Organizatorzy turystyki dzieci i młodzieży".  

Z powodzeniem również organizujemy wczasy w wielu europejskich krajach. Staranny dobór hoteli, transport najnowszymi środkami transportu oraz świetny personel to nasze zalety z których jesteśmy znani. Posiadamy również niecodzienną ofertę wypoczynku w luksusowych domach w Polsce i Bułgarii.

       

Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) to narodowa „izba turystyki” Niemiec z siedzibą główną we Frankfurcie nad Menem. Centrala zajmuje się promowaniem Niemiec jako kraju turystycznego na zlecenie Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Technologii (BMWi), które wspiera ją na mocy uchwały niemieckiego Bundestagu.
DZT zajmuje się tworzeniem strategii i produktów oraz działaniami marketingowymi w celu dalszego umocnienia pozytywnego wizerunku Niemiec za granicą jako celu podróży oraz wspierania turystyki niemieckiej. DZT posiada 30 przedstawicielstw zagranicznych na całym świecie.
      Mediterraneum Tour Operator istnieje na rynku turystycznym od 1991 roku. Firma organizuje wycieczki objazdowe, pielgrzymki, imprezy typu zwiedzanie i wypoczynek, kolonie i obozy oraz imprezy dla firm. Zasięg naszej działalności obejmuje całą Europę ze szczególnym uwzględnieniem Włoch. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług oraz profesjonalizmu.


Ponad 20 lat doświadczeń i miano jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce to gwarancja najwyższej jakości naszej oferty i wyjątkowo profesjonalnego podejścia do każdego Klienta!

Już od 1989 roku organizujemy wycieczki i wakacje w całej Europie. Tysiące wypoczętych i zadowolonych Klientów świadczą najlepiej o znakomitych efektach naszej pracy. Potwierdzają je również przyznane nam nagrody – certyfikaty "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce". Nagrody te są dla nas szczególnie ważne, ponieważ są przyznawane dzięki uznaniu konsumentów. Obecnie współpracujemy z zespołem najlepszych pilotów i nieustannie staramy się doskonalić naszą ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom naszych Klientów.     ...czytaj więcej ....
Grupa Kapitałowa Synerway S.A. działa na polskim rynku od 10 lat. Spółka jest dostawcą BlueVendo - systemu klasy ERP - dla kluczowych operatorów turystycznych. Platforma do zarządzania działalnością touroperatorską jest rozwijana od 6 lat. BlueVendo jest obecnie postrzegane przez touroperatorów jako najbardziej zaawansowana platforma do pełnej
informatycznej organizacji pracy touroperatora. W ramach Grupy Kapitałowej działa spółka Travel Office Management - dostawca systemu TOM, z którego korzysta blisko 2 tys. agentów turystycznych w Polsce. System TOM zapewnia dostęp do oferty najważniejszych i najczęściej rezerwowanych organizatorów turystycznych w Polsce. System TOM powstał przy współudziale agentów turystycznych, którzy od początku jego istnienia mają wpływ na kierunek jego rozwoju. TOM jest wiarygodnym i rzetelnym źródłem informacji dla agentów turystycznych, pozwalającym zakładać rezerwacje online u wybranych touroperatorów. Grupa Kapitałowa Synerway S.A. świadczy również usługi z zakresu eMarketingu szczególnie z zakresu obecności w mediach internetowych (SEO, SEM, WoMM, strategia obecności w internecie). Zapraszamy do współpracy.

Jeśli chcecie Państwo zorganizować miły i pełen wrażeń wyjazd klasowy w Waszej szkole lub wycieczkę integracyjną w firmie to trafiliście pod właściwy adres. Lata naszych doświadczeń wykwalifikowana kadra będą najlepszą gwarancją udanego wypoczynku. Programy naszych wycieczek które prezentujemy zawierają wiele ciekawych, przygotowanych tylko przez nas propozycji. A do każdej podróży dołożymy garść wartości edukacyjnych i ciekawostek, szczyptę pozytywnych wrażeń a wszystko z okrasą przyjemności i wielu niezapomnianych chwil. więcej...
Czy już słyszałeś o NEV-DAMA? Nie? Nie wiesz kto to jest? Przecież to największe biuro podróży w Czechach. Jeżeli chodzi o narty, to wie zupełnie wszystko!!! Jej produkty są dla polskich klientów sprzedawane od września 2012 r. Włochy, Austria, Francja i Szwajcaria, wszystkie te kraje posiadają wiele ośrodków narciarskich, które BP NEV-DAMA oferuje, i możesz i Ty ich odwiedzić za bezkonkurencyjne ceny!!!

Wydaje Ci się to mało prawdopodobne? Spróbuj wyjechać z NEV-DAMA a.s. Biuro podróży oferuje wspaniałe pakiety, zakwaterowania, usługi, przyjazne podejście a zwłaszcza nie musisz czekać w gigantycznej kolejce przy zakupie skipasu. Pytasz dlaczego? Jest on zawarty w pakiecie, i bardzo często za wspanialszą cenę niż na miejscu. To jest ten powód do podróżowania z największym biurem podróży NEV-DAMA w Czechach, które jest ekspertem na narciarstwo w krajach alpejskich od roku 1993. Od września 2012 masz i Ty możliwość nabycia narciarskiego szaleństwa w alpejskich krajach na naszej stronie internetowej www.nev-dama.pl.Small Planet Airlines zrodziła się z zaciekawienia nurtującym nas zagadniem, co można ulepszyć w branży czarterowych linii lotniczych, a w swojej działalności kierujemy się pytaniem „Dlaczego nie?”. Takie nastawienie otwiera przed nami niekończącą się gamę możliwości i ulepszeń: począwszy od obsługiwania klientów bezpośrednich, a skończywszy na relacjach z pasażerami.                ....więcej.... 


empiktravel.pl to nowy multiproduktowy portal turystyczny, który udostępnia ponad 600 tysięcy ofert wycieczek turystycznych w całej Europie i na świecie.
W przyszłości planowane jest rozszerzenie oferowanych usług także o bilety lotnicze, miejsca noclegowe, rejsy, ubezpieczenia i wynajem samochodów. Empiktravel.pl jest w stanie dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Docelowo zapewni pełen zakres usług turystycznych. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty turystycznej. Co niezwykle istotne serwis współpracuje jedynie ze sprawdzonymi biurami podróży, przewoźnikami i hotelami.

Rok założenia 2009, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ekspert i doradca ubezpieczeniowy dla Biur Podróży, kompleksowe zapewnienie ochrony ubezpieczeniowej podmiotom działającym w branży turystycznej, zapewnienie gwarancji ubezpieczeniowej bądź bankowej w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów i pośredników turystycznych, ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia kosztów rezygnacji lub przerwania imprezy, ubezpieczenia bagażu podróżnego, następstw chorób przewlekłych, pakiet ubezpieczeń specjalistycznych (koszty ratownictwa, OC, sprzęt sportowy), ubezpieczenie klientów biur podróży w ramach umów generalnych, umowy agencyjnej a także ubezpieczenie organizatora i pośrednika turystycznego, oferujemy specjalistyczny program ubezpieczeniowy \\\"Biuro Podróży\\\" obejmujący również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, życiowe, zdrowotne, ubezpieczenia odpowiedzialności członków władz spółki oraz ubezpieczenie sprzeniewierzenia.

2009 , spółka z o.o. , Organizator wyjazdów INCENTIVE . Travel Profi Partner strategicznie powiązane jest z TUI tworząc TUI POLAND INCENTIVE TRAVEL CENTRE - prowadzi sprzedaż tustystyki katalogowej TUI Centrum Podróży - Akademia Animatorów - Tworzenie animacji hotelowych - organizacja Imprez Sportowych


                         MALTA – NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE NA ZIEMI

Malta i Katar to dwa najbezpieczniejsze kraje na świecie – wynika z opublikowanego właśnie raportu Instytutu Środowiska i Bezpieczeństwa Ludzi Uniwersytetu ONZ. Przygotowując raport wzięto pod uwagę m.in. częstotliwość występowania katastrof naturalnych, zmiany klimatyczne, społeczną odporność na trudności oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. W ankiecie wzięły udział 173 państwa. Raport Światowego Ryzyka uwidacznia to, co wielu ludzi na całym świecie wiedziało od dłuższego czasu – powiedział Josef Formosa Gauci, CEO Malta Tourism Authority (MTA). – Maltańskie wyspy są bardzo bezpiecznymi rejonami pod każdym względem, zarówno z uwagi na klimat, jak społeczeństwo i położenie – dodał. Gauci zwrócił uwagę na reputację Malty na świecie jako kraju gościnnego, pełnego unikatowej historii oraz kultury.
 Firma Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o. o (ESS) została założona w 2001 roku. ESS to czołowy na polskim rynku turystycznym operator w sektorze turystyki, skupiający pod swoimi skrzydłami największych polskich organizatorów wycieczek i przelotów. Zdobyte doświadczenie w jednej z najprężniej rozwijających się dziedzin polskiej gospodarki jaką jest turystyka
i ciągłe unowocześnianie własnych produktów zaowocowały sukcesem Merlin.X. Główny produkt firmy − system rezerwacyjny Merlin.X − spełni wymagania nowoczesnego biura podróży. To nie tylko znakomita możliwość łączenia lepszej i bardziej efektywnej obsługi Klienta, ale również przejrzystość dostępnych ofert. Wszystkie te czynniki skutkują ogromną popularnością wśród biur podróży, podnosząc znaczenie ESS. Inne produkty to: - Victor - Robin - wyszukiwarka ofert na stronę IBE Merlin.X & Easy Pax - Slide Max - Easy Portal - MDS WebServices - pobieranie ofert do własnej napisanej wyszukiwarki.
 
 

7islands Sp. z o.o. powstała w 2008 roku i jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się biurem podróży. Specjalizuje się w organizacji wyjazdów czarterowych do Grecji i Hiszpanii i Egiptu. Zapewniamy bogatą bazę hotelową na oferowanych kierunkach: Krecie, Kos, Rodos, Zakynthos, Majorce, Costa Del Sol, Hurgadzie i Sharm El Sheikh. Naszą ofertę mogą Państwo znaleźć w ponad tysiącu biur podróży na terenie całej Polski. Z każdym rokiem sukcesywnie zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów. W 2011 roku z usług 7islands skorzystało blisko 9 000 Klientów, a od początku działalności ponad 20 000 osób.
 


         


Hiszpański Instytut Turystyki, TURESPAÑA, ma swoje biuro w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 27, które działa pod nazwą Biuro Radcy ds. Turystyki przy Ambasadzie Hiszpanii. Biuro zajmuje się promocją turystyki hiszpańskiej na polskim rynku, ułatwia kontakty handlowe polskim tour operatorom z hiszpańskimi kontrahentami, poprzez organizowane warsztaty, wyjazdy, konferencje prasowe i prezentacje przybliża hiszpański produkt turystyczny polskim organizatorom turystyki a dzięki działalności informacyjnej również osobom indywidualnym.

Tysiąclecia historii, wspaniała kultura współtworzona przez liczne cywilizacje, cudowna mieszanka wpływów europejskich i egzotyki Afryki, urzekająca harmonia tradycji i nowoczesności, zachwycająca różnorodność krajobrazów, serdeczność mieszkańców, wyśmienita kuchnia… Tunezja jest fascynująca ! Tysiąclecia historii, wspaniała kultura współtworzona przez liczne cywilizacje, cudowna mieszanka wpływów europejskich i egzotyki Afryki, urzekająca harmonia tradycji i nowoczesności, zachwycająca różnorodność krajobrazów, serdeczność mieszkańców, wyśmienita kuchnia… Tunezja jest fascynująca !

Tunezyjski Urząd ds. Turystyki, ul. Szpitalna 6 lok 20/21

 

Partnerzy serwisu
Strona głównaO nasKontaktZadaj pytanie
Realizacja i partner serwisu KSI Media
Dołącz do nas:
Small PlanetMatimpexTouroperatorOrganizator TurystykiPolish Tour Operators AssociationOrganizacja pracodawcówImprezy urlopy przelotyRejsy czarteroweZwiedzanieSamolotemAutobusem