Zaloguj się Wyloguj się
Strona główna
RODO
RODO

W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej „Rozporządzeniem”) informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą Pani/Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez PZOT Pani/Pana danych osobowych.
Ponadto, na podstawie art.13 Rozporządzenia informujemy, iż od dnia 25 maja 2018r. aktualne będą poniższe informacje i zasady związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez PZOT:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZOT, z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Płochocińska 99A, 03-044 Warszawa, adres e-mail: pzot@pzot.pl

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w PZOT jest możliwy pod adresem e-mail: pzot@pzot.pl

3. PZOT przetwarza dane osobowe w celach:

3.1 Informowania o działalności PZOT, aktualnych danych rynkowych w formie cotygodniowych raportów sprzedaży w tym w przekazywania tzw. Newslettera PZOT,

3.2. Wewnętrznych celów administracyjnych.

4. W związku z przetwarzaniem danych w celach wskazanych w punkcie poprzedzającym, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, które przetwarzają Pani/Pana dane osobowe w imieniu PZOT na podstawie zawartej z PZOT umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania tj. przez okres do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody na takie przetwarzanie.

6. Aby efektywnie realizować cele przetwarzania Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

7. W przypadkach, w których przetwarzanie Pani/Pana danych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia, tj. zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. W przypadkach uznania, iż przetwarzanie przez PZOT Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Partnerzy serwisu
Strona głównaO nasKontaktZadaj pytanie
Realizacja i partner serwisu KSI Media
Dołącz do nas:
MatimpexSmall PlanetTouroperatorOrganizator TurystykiPolish Tour Operators AssociationOrganizacja pracodawcówImprezy urlopy przelotyRejsy czarteroweZwiedzanieSamolotemAutobusem