Zaloguj się Wyloguj się
Strona główna
Small Planet
Small Planet Airlines zrodziła się z zaciekawienia nurtującym nas zagadniem, co można ulepszyć w branży czarterowych linii lotniczych, a w swojej działalności kierujemy się pytaniem „Dlaczego nie?”. Takie nastawienie otwiera przed nami niekończącą się gamę możliwości i ulepszeń: począwszy od obsługiwania klientów bezpośrednich, a skończywszy na relacjach z pasażerami.

Jesteśmy dumnym członkiem Avia Soultion Group, notowanej od marca 2011 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Grupa zrzesza czołowe przedsiębiorstwa działające na międzynarodowym rynku lotniczym oferując kompleksowe rozwiązania biznesowe kilkudziesięciu liniom lotniczym oraz innym klientom z ponad 30 krajów - od Belgii po Kazachstan.

Poprzez współdziałanie poszczególnych wyspecjalizowanych spółek w Grupie: Baltic Ground Services - agenta ISAGO, zapewniającego naziemną obsługę pasażerów i statków powietrznych (w tym m.in. w Warszawie i Katowicach), a także usługi tankowania samolotów w portach lotniczych na Litwie i w Polsce (w Warszawie, Krakowie, Katowicach), FL Technics – atestowanej organizacji świadczącej usługi w zakresie konserwacji, przeglądów oraz napraw i remontów kapitalnych samolotów (MRO), FL Technic JETS, Locatory.com –oferującej rozwiązania łańcucha dostaw części, AviationCV.com – rozwiązania dla personelu lotniczego, a także zapewniane przez Baltic Aviation Academy profesjonalne szkolenia dla branzy lotniczej, ASG tworzy największą grupę tego typu w Krajach Bałtyckich i jedną z największych na obszarze Europy Środkowko-Wschodniej.

Samoloty z logiem Small Planet Airlnes latają z Polski, Czech, Węgier, Litwy, Łotwy, Włoch, Francji i Wielkiej Brytani. Naszą chlubą jest 90% punktualność i 99% niezawodność. Takie fakty i liczby powinny zapewnić każdego, że nie będzie problemów z lataniem. Pracujemy z sercem, ale działamy z głową. Upewniamy się, że u nas wakacje zaczynają się z chwilą wejścia na pokład.

Jesteśmy na tyle dużą i profesjonalną firmą by zapewnić partnerom i klientom bezpieczeństwo oraz w pełni zintegrowane rozwiązania, niezbędne zasoby, odpowiednio dobrany personel, nie zapominając jednocześnie o elastycznym i indywidualnym podejściu do każdego klienta, dostępności i szybkiej reakcji. Oferujemy wszystkie usługi lotnicze w ramach jednej grupy.

Słowa „elastyczny” i „partner” w odniesieniu do Small Planet Airlines nabierają szczególnego znaczenia. Wierzymy, że poprzez połączenie naszego profesjonalizu, szerokiej gamy świadczonych usług, w tym możliwości dostosowania się do zmieniajacych sie potrzeb jesteśmy w stanie zaoferować niepowtarzalne oferty i wspólne korzyści członkom Polskiego Związku Organizatorów Turystki.

Zatem... Dlaczego nie?
 
Partnerzy serwisu
Strona głównaO nasKontaktZadaj pytanie
Realizacja i partner serwisu KSI Media
Dołącz do nas:
MatimpexSmall PlanetTouroperatorOrganizator TurystykiPolish Tour Operators AssociationOrganizacja pracodawcówImprezy urlopy przelotyRejsy czarteroweZwiedzanieSamolotemAutobusem