Zaloguj się Wyloguj się
Strona główna
Znajdź coś dla siebie
Znajdź coś dla siebie

Oferty „szyte na miarę”

Jesteśmy po to, aby doradzać i pomagać planować wymarzone wakacje. Z PZOT odkryjesz świat na nowo. Zależy nam, aby Twoje wakacje były „zapięte na ostatni guzik”.

Biura podróży zrzeszone w Polskim Związku Organizatorów Turystyki posiadają w swej ofercie znacznie więcej niż się spodziewasz. Wspólnie analizujemy rynek i razem trzymamy rękę na pulsie obowiązujących trendów turystycznych. Dzięki temu Klienci biur mogą korzystać z najlepszych ofert. Wycieczki i pakiety turystyczne obejmują całą kulę ziemską – z nami cały świat jest na wyciągnięcie ręki.

Wybór należy do Ciebie

Na stronie www.lece.pl (portal internetowy Polskiego Związku Organizatorów Turystyki) „zainstalowaliśmy” zaawansowaną wyszukiwarkę, dzięki której można szybko i łatwo wybrać dla siebie optymalną ofertę. Przy okazji można wziąć pod lupę konkretną propozycję i porównać ją z ofertą konkurencji. Wyszukiwarka umożliwia wybór opcji „last minute” oraz najbardziej aktualnych propozycji.

Nasz Klient, nasz zadowolony Podróżnik

Touroperatorzy funkcjonujący na polskim rynku proponują nieskończenie wiele ofert dostosowanych do preferencji Klientów. Oprócz najpopularniejszych kierunków turystycznych, można zdecydować się na wakacje w „orientalnych okolicznościach przyrody” lub odwiedzić najmniej ucywilizowane miejsca na naszej planecie. Wszystko zależy od wyobraźni i oczekiwań. Na każde zadanie pytanie Klient może spodziewać się jednej odpowiedzi – „proszę bardzo”. Biura podróży wychodząc naprzeciw oczekiwań systematycznie rozbudowują swoją ofertę, w której można znaleźć dosłownie wszystko: wycieczki objazdowe, pobyty wypoczynkowe, „weekendówki”, podróże egzotyczne, last minute, wakacje familijne lub wczasy dla seniorów. Specjalne życzenia także nie pozostają bez echa – dla szczególnie wymagających oferowany są wakacje w stylu survival.

Konkurencja czyni cuda

Zdrowa konkurencja na polskim rynku turystycznym przyczyniła się do rozwoju branży, dywersyfikacji kierunków wakacyjnych i przede wszystkim do obniżenia cen. Obecnie wydając relatywnie mało można oczekiwać usług na najwyższym poziomie i bardzo ciekawych ofert. Współzawodnictwo Touroperatorów zaowocowało również bardzo słodkimi ofertami last minute, które pozwalają sprytnym Klientom zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent.

Marzenia „od zaraz”

Wybierając się na wakacje z dobrym Touroperatorem można mieć pewność, że spełnimy swoje wakacyjne marzenia. Bez względu czy chcemy przez dwa tygodnie leżeć na rajskiej plaży i beztrosko się opalać, intensywnie zwiedzać najpiękniejsze zakątki południowej Europy, eksplorować dawne terytoria Majów, czy udać się w magiczny rejs dookoła świata – wystarczy skontaktować się z biurem podróży. Oferta turystyczna członków Polskiego Związku Organizatorów Turystyki to prawdziwy worek bez dna, w którym mieści się cały świat. Co najważniejsze można w nim przebierać do woli, aż znajdzie się wakacje „szyte na miarę”.
Partnerzy serwisu
Strona głównaO nasKontaktZadaj pytanie
Realizacja i partner serwisu KSI Media
Dołącz do nas:
MatimpexSmall PlanetTouroperatorOrganizator TurystykiPolish Tour Operators AssociationOrganizacja pracodawcówImprezy urlopy przelotyRejsy czarteroweZwiedzanieSamolotemAutobusem